lomax-soutez-2020-desktop

Akce Ecofriendly – nyní dárek zdarma ke každému našemu výrobku

Uvažujete o koupi výrobků od LOMAXu?
Nyní máte jedinečnou příležitost získat dárek zdarma!

Akce Ecofriendly – nyní dárek zdarma ke každému našemu výrobku

Za téměř 30 let své existence se snažíme vylepšovat naše výrobky naproti udržitelnému rozvoji přírody. A proto jsme pro vás připravili speciální akci, zaměřenou primárně na ekologii.

 

K ochraně planety může více či méně přispět každý z nás aniž by o tom tušil, například výběrem správného příslušenství u svého domu či bytu. Špatné izolování oken, vstupních dveří nebo garážových prostor může vést v chladném období k větší spotřebě vytápění. To s sebou nese také vypouštění škodlivin ohrožujících ozonovou vrstvu, zejména pak v případě kotlů na vytápění. Stejný problém nastává i v létě, kdy naopak v důsledku přehřívání interiérů vypouští škodlivé látky klimatizace. Tato ekologická rizika se snažíme eliminovat svými produkty.

 

S nastávajícím oteplením jsou dobrým příkladem žaluzie a rolety LOMAX se slunečními čidly. Díky nim se žaluzie a rolety automaticky zatáhnou vždy, když na ně zamíří větší množství slunečních paprsků. Při zakoupení předokenních rolet nebo venkovních žaluzií se systémem Connexoon nebo Tahoma získáváte sluneční čidlo ZDARMA (Sunis WireFree II io – bezdrátové).

Kromě oken je nutné chránit i vstupy do interiéru, což se projevuje hlavně v zimě. Naše garážová vrata se pyšní nebývalou hustotou PUR pěny. V kombinaci s celoobvodovým těsněním a kvalitními materiály tak mají nejlepší tepelnou izolaci na českém trhu. Při pořízení garážových vrat Delta, Praktik a Excellent obdržíte chytré ovládání ZDARMA (přijímač Bi-link + 1ks ovladače Digital 663 Bi-link). Ten Vám navíc ukáže, v jaké poloze vrata jsou. Je to snadné! Červená dioda = otevřeno. Zelená dioda = zavřeno.

Podobných výsledků dosahují i hliníkové vchodové dveře AKTIV 77, ať už jde o koeficient prostupu tepla či hustoty izolační výplně dveří. Součástí dveří je také hliníkový práh, který má stejně jako křídlo i rám dveří přerušené tepelné mosty, což dále zlepšuje izolační vlastnosti dveří. U vchodových dveří AKTIV můžete využít bez klíčového ovládání BioKey (otisk prstu) za TOP cenu 4 900 Kč bez DPH/ks (193,- Euro/ks).

Akce platí pro objednávky uzavřené od 1. 3. do 30. 6. 2020.

Akce ecofriendly
Akce ecofriendly