Michal Hegr regionální prodejce LOMAX

800 100 372
Javoříčská 542
784 01 Litovel
Otevírací doba
Po-Pá: 8:00 hod – 16:00 hod

Naše firma byla založena v roce 1993 se zaměřením na slaboproudé a silnoproudé elektroinstalace. Od roku 1997 se věnujeme vratové a venkovní stínící technice (rolety, žaluzie, markýzy…) včetně širokého příslušenství a výrobě  posuvných a křídlových bran. Ke všem těmto výrobkům dnes již neodmyslitelně patří automatické pohony s mnoha možnostmi ovládání. V této oblasti spolupracujeme s renomovanými výrobci. Veškeré výrobky jsou certifikovány dle platných výrobních a bezpečnostních norem.

Díky našim profesním schopnostem a solidnímu dílenskému vybavení se dále zabýváme zakázkovou kovovýrobou, jež obsahuje široké spektrum možností, zpracováváme běžnou ocel, nerez i hliník vč. svařování.

 

Naším krédem je spokojený zákazník, z toho důvodu dodáváme všechny výrobky dle požadavku s montáží, záručním i pozáručním servisem. Poradenská služba, zaměření  a kalkulace jsou samozřejmě zdarma a nezávazné. Snažíme se navrhnout optimální řešení pro Vaše potřeby s velkým důrazem na kvalitu dodaného zboží a práce. Při realizaci svých zakázek klademe důraz na používání  profesionálních technik, nářadí, nástrojů a plně využíváme odbornosti a dlouholetých zkušeností našich pracovníků.

Za 20 let praxe máme tisíce referencí a spokojených zákazníků.

 

V případě potřeby za Vámi rádi přijedeme, popř. Vás zveme k návštěvě naší vzorkové prodejny v Litovli, kde Vám ochotně předvedeme veškerý sortiment.

Doufáme, že Vás naše nabídka osloví a těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Michal Hegr

Načíst data